• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss

  Dzīvnieku viesnīca

  VIENĪGĀ DZĪVNIEKU VIESNĪCA KOMFORTABLOS MĀJAS APSTĀKĻOS RĪGĀ!

  Garantējam vislabākos apstākļus un aprūpi.

  Komfortabli dzīvokļa apstākļi Rīgā, Imantā pie “Dod man ķepu!” vadītājas  Kristīnes Lejas. Dzīvoklis jaunā projekta mājā ar skaistu skatu uz Imantas zaļo zonu. Apkārtnē ir labas pastaigas iespējas ar suni, daudz koku un mežs. 15. min. attālumā ar auto atrodas lidosta, kas ir ērti klientiem, kuri lido.

  Ekskluzīvi privātmājas apstākļi Rīgā, Babītē pie Esteres ģimenes. Apkārt mājai ir liela iežogota teritorija ar dīķi. 15. min. attālumā atrodas lidosta, kas ir ērti klientiem, kuri lido.

  Privātmājas apstākļi pie kolēģes Dainas, Rīgā, Āgenskalnā.

  Privātmājas apstākļi pie Ingas Jūrmalā, Vaivaros.

  Siltajā sezonā ir iespējama dzīvošana vasaras mājā netālu no Ādažiem pie vadītājas un kinoloģes Kristīnes Lejas.

  Piedāvājam izmitināt Jūsu dzīvnieku mājas apstākļos pie mūsu darbiniekiem. Ir iespējami dzīvokļa vai privātmājas apstākļi Rīgā un dažādos Rīgas rajonos.

  Līdz šim šis ir vispieprasītākais pakalpojums, kas ieguvis arī otru nosaukumu “dzīvnieku viesnīca”.

  Kāpēc izvēlēties šo pakalpojumu?

  – Individuāls pakalpojums un personiska attieksme
  Parasti ņemam vienu dzīvnieku vai viena saimnieka dzīvniekus. Atsevišķos gadījumos, kad ir liels pieprasījums, var būt arī vairāki dzīvnieki. Tiek ievērots drošības princips, ja dzīvnieki savā starpā “nedraudzējas”, tad mēs nodrošinām apstākļus, lai dzīvnieki nesatiktos viens ar otru.

  – Komfortabli mājas apstākļi
  Tiek piedāvāti komfortabli mājas apstākļi atšķirībā no citām dzīvnieku viesnīcām, kur dzīvnieki tiek turēti būros, voljēros vai nelielās noslēgtās telpās. Dzīvniekiem ir mazāks stress un viņi jūtas labāk, jo apstākļi ir maksimāli pietuvināti viņu mājas apstākļiem.

  Jūsu mīlulim tiks nodrošināta:
  – barošana un svaigs ūdens;
  – pastaigas;
  – iemīļoto spēļu spēlēšana;
  – ķemmēšana, mazgāšana;
  – dzīvnieku tualetes nomainīšana;
  – zāļu iedošana, ja tas ir nepieciešams;
  – un protams daudz uzmanības un mīlestības.