• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss

  Sveiki, mani sauc Estere, dzīvoju privātmājā – Beberbeķu dabas parka tuvumā. Man patīk un labprāt rūpējos par dzīvniekiem. Jau no manas agras bērnības mūsu mājā vienmēr ir bijuši suņi un kaķi – zinu ko nozīmē nopietnie rotveileri un “nevaldāmie” vācu aitas suņi, “cilvēciski” gudrie labradori un protams mazulīši toiterjeri, kā arī citi. Labprāt parūpēšos arī par Jūsu dzīvnieku. Zināšanas par suņiem iegūstu ikdienas darbā un esmu apguvusi Kinoloģijas kursu Latvijas Kinoloģiskajā Federācijā.

  Mani sadzīves apstākļi būs piemēroti Jūsu dzīvniekam, jo dzīvoju privātmājā ar lielu, rūpīgi norobežotu pagalmu, īpašumā ir dīķis un pie mājas mežs, kur varēšu doties garās pastaigās ar man uzticēto dzīvnieku. Arī māja ir plaša. Ir automašīna, varu aizvest un atvest dzīvnieku, ja tas nepieciešams.

  Bet par visu pārliecināsieties atbraucot, jo pirms uzņemos rūpes par Jūsu dzīvnieku, gribu ar viņu satikties un aprunāties arī ar Jums.
  Labprāt parūpēšos arī par Jūsu dzīvnieku.

  Patiesā cieņā- Estere Antāne.