• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss

  3_17Mans vārds ir Kristīne Leja un es esmu “Dod man ķepu!” idejas autore un vadītāja.

  Cik vien sevi atceros man vienmēr patikuši dzīvnieki, prieku rada gan viņu klātbūtne, gan rūpes par tiem. Saka, ka nedrīkst pārstāt sapņot. Varbūt arī mana ticība, vēloties apvienot savu sirdslietu ar darbu, deva impulsu mērķu sasniegšanai.

  Tos izdevās īstenot pirms desmit gadiem – 2006. gadā –, kad es nodibināju uzņēmumu “Dod man ķepu!” un sāku aktīvi nodarboties ar mājdzīvnieku pieskatīšanu. Es lepojos ar to, ka Latvijā un Baltijas valstīs pirmā izveidoju šāda unikāla pakalpojuma servisu. Pasaulē dzīvnieku saimnieki šādus pakalpojumus jau sen ir novērtējuši.

  Ja man jautā, ar ko es nodarbojos, es dažkārt smejos un atbildu, ka esmu dzīvnieku auklīte. Tas droši vien izklausās nenopietni, bet patiesībā ir ļoti atbildīgs darbs – dzīvnieki ir kā mazi bērni.

  Manā darbā ir svarīga ne tikai mīlestība pret dzīvniekiem, bet arī profesionālas zināšanas. 2007. gadā iestājos Latvijas Kinoloģiskās Federācijas kinologu kursos un 2008. gadā nokārtoju eksāmenu kinoloģijā.

  Man ir pieredze ar dažāda veida un lieluma mājdzīvniekiem, tie ir gan mazi dekoratīvie sunīši (toiterjeri, Jorkšīras terjeri), gan dienesta suņi (Vācu aitu suņi, rotveileri, dobermaņi, labradori), dažādu šķirņu kaķi (piemēram, Devonas rekss, Austrumu, Abesīnijas), truši, kāmji,  kā arī citi dzīvnieciņi.

  Pēc izglītības esmu finanšu vadītāja, bet mans pamatdarbs ilgus gadus ir bijis saistīts ar citu jomu – personāla meklēšanu un atlasi. Šajā darbā iegūtās iemaņas man ļoti noder, kontaktējoties ar cilvēkiem – dzīvnieku īpašniekiem. Šobrīd visu enerģiju veltu mūsu, cilvēku, mazajiem draugiem – suņiem, kaķiem un citiem mīluļiem.

  Lepojos, ka man ir daudz klientu, kas ir apmierināti ar servisu un uzmeklē mani atkal un atkal, kā arī iesaka savām paziņām un draugiem. Paldies par uzticēšanos!

  Gribēju pateikt lielu paldies arī manai ģimenei – brālim Mārim un mammai Annai –, kuri mani ne tikai atbalsta, bet arī palīdz darbā ar dzīvniekiem. Īpašs paldies manam tēvam par to, ka tieši no viņa esmu mantojusi mīlestību pret dzīvniekiem. Zinu, ka viņš būtu lepns par to, ko es daru.