• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss Dzīvnieku pieskatīšanas serviss

  Daina - Copy

  Mani sauc Daina, dzīvoju savā privātmājā Āgenskalnā, ap māju ir dārzs ar plašu zālāju, kur suņukiem izskrieties. Man ļoti patīk un labprāt rūpējos par suņiem, manā ģimenē vienmēr ir bijuši suņi. Esmu izteikti „suņu” cilvēks.

  Pēdējos piecus gadus savu suņu mājās nav, tādēļ labprāt pieskatu suņukus, kuru saimnieki dodas tuvā vai tālākā ceļojumā. Jūsu sunīti pieņemšu kā savējo, jo suņuks dzīvos brīvi pa visu māju un dārzu, bez būriem un voljēriem, arī nakti varēs pavadīt cilvēka tiešā tuvumā, ja suņuks tā radis.

  Suņu drošībai esmu mācījusies Jelgavā LLA rīkotajos kursos par pirmās palīdzības sniegšanu suņiem, kā arī sadarbošos ar veterinārārstu nepieciešamības gadījumā. Dārzs ir norobežots ar drošu sētu, kaimiņos citu suņu nav. Par to visu varēsiet pārliecināties, atbraucot iepazīšanās vizītē kopā ar savu sunīti, lai tas redz savas “pagaidu” mājas.

  Pa šiem gadiem radusies pozitīva pieredze un ir daudz pastāvīgo klientu, kuri atgriežas ik gadu kā savās “otrajās” mājās. Vairums suņu saimnieku atved savu mīluli pa ceļam uz lidmašīnu, jo no manas mājas līdz lidostai ir 10 – 15 minūšu brauciens, arī priecīgā atkalredzēšanās nereti notiek pat vēlu pusnaktī, mājupbraucot no lidostas, īpaši, ja klientiņš ir no tālienes. Nepieciešamības gadījumā varu nogādāt suņuku atpakaļ saimniekam ar savu auto.

  Brīvā uzturēšanās režīma dēļ pieņemu suņus tikai no viena saimnieka, tādēļ lūgums pieteikties savlaicīgi. Uz tikšanos :)!